Saç Boyası Ciltten Nasıl Çıkar?

Kızlar saçlarımızı boyarken kesin cildimizde biryerlere değdiriyoruz.  Alnımız, boynumuz ellerimiz vs :) Ben aseton kullanarak çıkarıyorum. Sizinde bildiğiniz farklı saç boyası lekelerini çıkaran teknikler var mı? Saç boyatan  bayanlar için önemli bir soru bence :)  

Hoşçakalın... 

7 Cevap

Suslu Kiz Puan1830
Sıvı yağlı makyaj çıkartıcı ürünler var ya arkadaşım onu pamuğa döküp dene işe yarıyor.
Sukufe Puan2510
Bende aseton duymuştum :) Ama cilde zararlı, Sildikten sonra hemen yıkayın diyorlar.
Hilal Puan2610
Cilde değen boya kurumamışsa hemen pamuğa biraz krem sür ve sil çıkıyor. Kurumasını beklemeyin boyanın, bulaştığı zaman  silin :)
Ela Puan2890
Makyaj pamuğuna zeytinyağı damlatıpta deneyebilirsiniz. =)
Zehra Puan2920
Boyayı sürmeden önce boyanın bulaşabileceği yerlere vazelin sürün :)  İşe yarıyor.
Su Puan930
Bende sigara külünün çıkarttığını duymuştum. Hiç denemedim ama.
caksu Puan2540
Sigara içen varsa sigara külünü ıslat biraz pamukla lekeli yerlere sürte sürte çıkar sonrada krem kullan tahriş olmasın... Sigarayla işim olmaz dersen :) ya boyama öncesi krem yada vazelin kullanıcaksın bulaşabilecek yerlere  yada boya bulaştıktan sonra  aseton , alkol ,kolonya vb.. ürünlerle sil !!! zaten 2 gün duruyor en fazla yaaa :D cok sıkıntı degıl :D saçı boyatıyosak onada katlancaz artık .... Benim oncaaa beyazımı kapatmış varsın 2 gün alnımda kucuk lekeler oluversin hahaaayt :D  dikkat et de kıyafetlerine bulaşmasın ...

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.