Sivilce ve Sivilce İzlerine Maske Önerisi

Her yaştan insanın  sorunu haline gelen sivilcelerden bir türlü kurtulamıyoruz. Neler denedik, neler sürdük hala çıkıyorlar diyorsanız yeni bir maske tarifi önereceğim. Sandal ağacı tozunu bilmiyorum duydunuz mu? Biraz araştıma yaparsanız bu tozun  cilde ilaç gibi geldiğini  öğreneceksiniz. Sivilce ve sivilce lekelerine karşı yapılacak olan bu maskede  sandal ağacı tozu ve gülsuyu lazım. 

1 yemek kaşığı sandal ağacı tozuna  gülsuyu dökerek  maske kıvamına gelene kadar karıştırın. Daha sonra bu maskeyi sivilce olan bölgelerinize sürün ve 30 dakika bekleyin. Ardından yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Haftada 1 kez yapın çünkü sandal ağacı tozu kuvvetli yan etkisi olmasın. =)  Belki sizin cildinizde mucize yaratabilir. 

6 Cevap

Sukufe Puan2510
Bu maskeyi deneyeceğim merak ettim :)
Ela Puan2890
Ooo sivilcelerim için herşeyi yaparım =)
Tadya Puan7190
Deneyin kızlar :)

ahmo yorumlandı 4 Temmuz 2015

hmmmmm
caksu Puan2540
İlk defa duyuyorum, bunu kesin deneyeceğim ...!!!! Cildimde yara,sivilce vb.. şeylerin izleri cok kalıyor .Başka önerisi olan varsa yazsın kızlar..?? (okadar sorunlu bir cildim var ki hepsini deneyecegımden emin olabılırsınız :D ) teşekkürler tadya <3

misafir yorumlandı 23 Haziran 2015

denedinizminasıloldu??sonuç ne??
AblaSoruyor Puan460
AblaSoruyor.com sitesine üye oldum çok güzel ya

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.