Mutlu Evliliğin Sırları Nelerdir?

Selam kızlar, günümüzde çok boşanmalar oluyor.  Bunların tabi ki geçerli sebepleri mutlaka vardır onu tartışmıyorum.  Sonuçta her insan bir ömür boyu sevdiği kişiyle ömrünü geçirmek ister ve bu yola çıkar. Sizce mutlu evliliğin sırları ne olabilir? Herkes evliliğinden örnek versin. =) 

10 Cevap

Sukufe Puan2510
Eşinizi sevdiğinizi belli edin. Ona değer verdiğinizi anlasın. =)

misafir yorumlandı 12 Mart 2015

Ondan sonra bir atafı kalkıyo karısı cantada keklik birazda dışarı bakınıyım diyenler.Eşimi çok seviyorum her fırsatta onun benim için önemini söylüyorum,duygularımı sakllayamıyorum ancak benim ona gösterdiğim ilgiyi onda göremiyorum ve üzülüyorum

Tadya yorumlandı 12 Mart 2015

Dozunda  sevgimizi belli etmeliyiz bence de :) Sonra şımarıp tepemize çıkıyorlar haklısın.
Hilal Puan2610
Kesinlikle anlayış çok önemli.  Her iki taraflı anlayış ve saygı oldumu korkmayın. Saygı ve anlayış biterse aşkta biter. Sonra evliliğinizin sonuna gelirsiniz.
Ela Puan2890
Her insan her an mutlu olmayabilir bazen stres ve depresyon yüzünden içini dökmek ve konuşmak istediğinde ona sırtınızı dönmeyin ve onu dinleyin.
Zehra Puan2920
Eşiniz ile beraber gezmeyi ve sosyal faaliyetlerde birlikte olmayı ihmal etmeyin. Muhakkak ayda bir defa bile olsa birlikte dışarıda vakit geçirin.
Aleyna Puan1470
Eşinize güvenmelisiniz. İlişkileri ayakta tutan en önemli noktalardan birisi de biliyorsunuz ki güvendir. Ona karşı güvensiz tavırlarınız sizden soğumasına neden olacaktır. Ne kendiniz mutlu olabilirsiniz ne de eşinizi mutlu edebilirsiniz.
Ozo Puan2200
Bankada bir hesap açtığınızı düşünün. Bu hesaba ne kadar mutlu an yatırırsanız ilişkiniz de o kadar mutlu ve uzun ömürlü olur. Amacınız hesabınızı mutlulukla doldurmak olmalı. :)
Suslu Kiz Puan1830
Evliliğinizi monotonluktan kurtarmak için yenilikler yapın. Kaliteli zaman geçirmek için olanaklar yaratın. Ona beklenmedik küçük sürprizler yapın. Özel bir gün olmasa dahi ona küçük bir hediye alın. Birlikte vakit geçirmek için fırsat kollayın. Ortak zevklerinize uygun paylaşımlar yaratın.
Su Puan930
Öfkelendiğinizde asla şiddete başvurmayın. Mola verin, ortamı terk edin, duş alın ve uyuyun. Müzik dinleyin. Kavganızın dozajının yükseldiği anda nefes alıp vererek gevşeyin. Çatışmalarınızı yıkıcı değil yapıcı olarak ele alın. Kişisel eleştiri değil davranışsal eleştiri yapın. Kendinizi onun yerine koyun ve empati yapın.
Tadya Puan7190
Birbirinize olan ilgisizliğinizin nedenini bulun. Kıskançlıklar, hep bir arada olma, ilginin çocuklara kayması, maddi sorunlar, evlilik sorumluluklarının ağır gelmesi ve gerçekçi olmayan beklentiler çiftin birbirlerine olan ilgisini azaltabilir.
caksu Puan2540
Cinsel hayatınızı aktif tutun ... Sizi birbiriinize bağlayan şeylerden biri cinsel yaşamınız ;) eşini arzulayan bir adam  sanmıyorum ki cok faazla size sorun cıkarsın :D:D

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.