Süet Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Süet ayakkabılar temizlenmesi zor ayakkabılardandır. Bu yüzden doğru temizlemeyi yapmak  çok önemlidir. Benim bildiğim kadarıyla süet ayakkabı fırçaları var.  Onları kullanarak ayakkabının üzerindeki lekeler falanda hemen çıkıyor. Peki sizin süet ayakkabıları temizlemek için bildiğiniz bir yöntem var mı? =)

4 Cevap

Sukufe Puan2510
Merhaba tadyacım, benimde süet ayakkabım çok ve bu tarz ayakkabılar için satılan silgiler var. :)  Harika temizleme yapıyor. Fiyatı 15 TL civarında birşey ondan tavsiye ederim.

Tadya yorumlandı 11 Mart 2015

Aaa :) süpermiş. Bende hemen alayım onlardan. Pahalı da değilmiş.
Hilal Puan2610
Süet ayakkabının tüyleri kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde dökülür veya yüzeye yapışıp kalır. Ayakkabının tüylerini kabartmak için su buharına tutun. Su buharı ayakkabının nemlenmesini sağlayacaktır. Nemlenip kuruduktan sonra süet fırçası ile fırçalayın. Bu işlemin sonunda süet ayakkabınızın oldukça yeni gözüktüğünü göreceksiniz.
Ela Puan2890
Kızlar bazen süet ayakkabılarıniplikleri dökülüyor veya yapılıyor. Bu takım çirkin görünümleri su buharı ile telafi edebilirsiniz. Ayakkabınızı su burahrına tutun ve ardından süet ayakkabılar için satılan fırçaları kullanarak tek yöne doğru tarayıp kurumasını bekleyin. Etkisini göreceksiniz. Yeni gibi oluyor.
caksu Puan2540
ciddi sorun varsa hiç ugrasma yoksa silicez die süetini aşındırabilioruz oda renk açılmalarına neden oluyor bir ayakkabıcıya götürüp temizletmek en iyisi pratik çözüm arıyorsan evde süet silgisi bulundurman iyi olacaktır tatlım

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.