Ojenin Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalıyım?

Kızlar, bazı ojeleri sürdüğümüzde ertesi gün çıkmaya başlıyor. O kadar uğraşıp ertesini soyulması çok sinir bozucu bir durum. Ojenin tırnaklarda biraz daha uzun kalmasını sağlayan yöntem var mı? =) Yardımcı olursanız sevinirim. 

3 Cevap

caksu Puan2540
Kaliteli bir marka bu işi çözer ;) olmadı oje sabitleyiciler (koruyular) ayrıca satılıyor onlardanda alabilirsin...ojen kuruduktan sonra bir kat da ondan sürmek iyi geliyor
Sukufe Puan2510
Ojenin daha dayanıklı olabilmesi için ben ilk olarak şeffaf  oje sürüyordum.  Ardından  istediğim rengi sürüyorum. Hem tırnaklarda sararma olmuyor hemde oje bir süre daha dayanıyor. :)
Zehra Puan2920
Yeni bir oje sürerken tırnağınızı iyice temizleyin. Aseton yardımı ile hem tırnaklarınızı temizleyebilirsiniz hem de yeni bir oje sürmeye doğru zemin hazırlarsınız. Evinizde aseton kalmadıysa elma sirkesi de işe yarayacaktır. Etlerinize değitmemeye özen gösterin oje kokosunu bastırır merak etmeyin. :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.