Dolgun dudaklar için ne yapılabilir?

Her kadın biraz dolgun dudaklara sahip olmak ister. Bazıları makyaj ile bazıları ise operasyon geçirerek. Bunların dışında birde evimizde denediğimiz doğal yöntemler vardır. Evde birşeyler yapmayı çok severiz, biz kızlar :) Ben bildiğim bir kürü paylaşmak istiyorum. Sizde evde yapılabilecek kürleriniz var ise bizimle paylaşmanızı tavsiye ederim. 

2 çay kaşığı acı biberi 1 çay kaşığı su ile karıştırın. Maske sulu olursa birazda karabiber ekleyin. Dudaklarınıza uyguladıktan sonra 10 dakika kadar dudaklarınızda kalsın. Haftada 3 kez uygulayabilirsiniz. 

Hadi bakalım, deneyip farkı görelim. :) 

3 Cevap

Suslu Kiz Puan1830
Aynen tadyacım ya biraz dolgun olsun tabi ne o ince dudaklar :)  Bende bi ara acı biber yağını kullanmıştım.  Kullandığım dudak balmlarına içine damlatıyordum bir de kremlerimizin içerisinde. Gün içerisinde istediğim kadar sürüyordum :)  Biraz faydası oluyordu. Acıdan kabarıyor dudaklar :) Allahım sen günah yazma! :)
Ela Puan2890
Nane, tarçın ve acı biber yağları dudak bölgenizin dolgun gözükmesinde çok fazla etkilidir. Özellikle gece yatmadan 1 damla elinize sürüp dudaklarınıza sürün. İlerleyen zamanlarda dudakların dolgunlaştığını fark edeceksiniz.
Zehra Puan2920
Nemli dudaklar daha kesinlikle her zaman daha  dolgun görünür. Dudaklarınızı siz de  gün içinde sık sık nemlendirerek arkasından  parlatıcı uygulayın.

pelin yorumlandı 16 Mart 2015

Kalici mi peki bu maske

Tadya yorumlandı 17 Mart 2015

Kalıcı değil maalesef, ara ara dudaklarını nemlendireceksin. :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.