Mastürbasyon kızlık zarına zarar verir mi?

Selammmmmm, her genç kız gibi bende mastürbasyon yapıyorum. Fakat etrafımda arkadaşlarımdan duyduğum bir takım şeyler endişelenmeme sebep oluyor.  Yok mastürbasyon yaparken, kızlık zarımı yırtarmışım da kanatırmışım da. Şimdiye kadar böyle birşey olmadı. Doğruluk payımı var mı? Aramızda sorunun cevabını net ve bilinçli bir şekilde cevaplayacak var mı?

4 Cevap

Suslu Kiz Puan1830
Ahahha nasılda açık açık söylemiş helal valla :) Doğru söze ne gerek. Bende merak ediyorum açıkçası bu konuyu. :)
Hilal Puan2610
İnsanlarımızın her konu hakkında  kesin bir fikri vardır zaten. :)  Bende mastürbasyon, kızlık zarına zarar vermez. Ama sen vajinana birşey sokupta  kendini tatmin etmeye çalışırsan zarar görme olasılığı var.
Zehra Puan2920
Kızlık zarının zarar görüp görmeyeceği nasıl bir mastürbasyon yapıldığına bağlıdır. Parmak sokarak yapılan mastürbasyon sırasında kızlık zarının yırtılması için çok sert bir hareket gerekiyor. Bunun gibi sert bir cisim sokularak yapılan mastürbasyon tabi ki kızlık zarını parçalar. Ama vajinanın dışında, klitorisle oynayarak masturbasyon yaparsanız, kızlık zarı kesinlikle zarar görmez.
Su Puan930
Arkadaşın dediği gibi üstten yaptığında hiç birşey olmaz merak etme. Ama kendini de çok alıştırma. :D

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.