Yüksek bel pantolon nasıl giyilir?

Selam kızlar, son 2 senedir yüksek bel pantolonlar yeniden moda olmaya başladı. Her rengi çıkmaya ve diğer pantolonların önüne geçmeyi başardı.  Düşük bel pantolonları çok severdim bu yüzden yüksek bel pantolonlar  bana göre kezban pantolonuydu :) :) amma velakin artık yüksek bel pantolon giyiyorum. Büyük konuşmamak lazımmış. Ahhahaa.. :)  Yüksek bel pantolonlar ile nasıl kombinler yapılır, giyenlerden kombin önerileri bekliyorum. Ben bu pantolonların üzerine hep dar tişörtler giyiyorum.  Bol tişörtler ile çok iyi durmuyor.  Onun dışında blazer ceketler ile güzel kombinler oluyor. :) Falan filan :)

4 Cevap

Sukufe Puan2510
Ben yüksek bel pantolon ile V yakalı gömlekleri çok yakıştırıyorum.  Harika duruyorlar. Çünkü V yaka üst bedeninizi daha uzun gösterir, böylece bacak boyunuz da üst gövdeniz orantılı bir görünüme kavuşur.
Hilal Puan2610
Benimde çok sevdiğim parçalardan birisidir yüksek bel  pantolonlar. Sadece kendinizi blazer ceket ile kısıtlamayın. Uzun hırkalar ve ceketler ile de yüksek bel pantolonlar harika duruyor.  :)
Zehra Puan2920
Büstiyerle kombinleyin. Korse havası veren straples ya da askılı büstiyerler, yüksek bel pantolonunuzun retro havasını tamamlar. :))))
Ozo Puan2200
Bu pantolonlar deri ceket ve spor ayakkabılar ile de harika görünüyor. Ayrıca stilettolar ile de  şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.