İkiz bebek olması için ne yapmak gerekir?

Selam kızlar, ikiz bebeklere bayılıyorum ya benimde ikizlerim olsun istiyorum.  İkiz bebek olması için ne yapmamız gerekiyor bilgi sahibi olan var mı acaba. Doğal yöntemler falan var mı? 2 senelik evliyiz artık bebek düşünüyoruz.  Allahım bize ikiz bebekler nasip etsin.İkimizin ailesinde de yok bildiğim kadarıyla bi şans bizim olur mu acaba? Tedaviyle olur diyorlar.

3 Cevap

Tadya Puan7190
Merhaba Su, öncelikle Allah sana anne olmayı nasip etsin ve hayırlısını versin.  İkiz ve üçüz bebekler için doğal bir yöntem yok ben daha önce hiç duymadım. Ne yiyecek ne içecekle alakalı olduğunu düşünmüyorum.  Senin ailende ve eşinin tarafında  ikizler varsa sizinde ikiz bebek tutması bir ihtimal olabilir.(Özellikle kız tarafında çift yumurta ikizi varsa, sende de olması yüksek.)  İkiz bebekler kısır olan kişilere uygulanan tedaviler  sonucunda oluyor duymuşsundur ve tüp bebek isteyenlerde. bunun dışında ileri yaşta olan bayanlarda da ikiz bebek olma durumu var.  Bence illa ikiz olsun diye diretme, tek çocuğu bulamayanlarda var canım. :) Allah hakkınızda hayırlısını versin.
Ela Puan2890
Bizim bitkisel çözüm önerilerimiz  bu konuda tükenir arkadaşım. :)  Allah'tan gelene kim müdahale edebilir ki? :)))
Hilal Puan2610
Bende çok seviyorum ikizleri ya :) Bizim tarafta hiç yok ikiz.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.