Erkekler neden uzun boylu kadınları beğenir?

Hey kızlar, nasılsınız? :)  Etrafımda gözlemlediğim kadarıyla erkekler hep uzun boylu kızları beğeniyor. Onları uzun boylu kızlara çeken şeyler ne olabilir ya. Tamam ben uzun boylu bir insan değilim ama kötü bir tipimde yok ama hoşlandığım çocuklar genellikle uzun boylu  kızları seçiyor.  Biz kısa balık etli diye mi beğenmiyorlar :)  Ayyy bunalıma girdim vallahi.

5 Cevap

Tadya Puan7190
Geçmişte  güzel kadının tanımı  balık etli, beyaz tabiri caizse akça pakça minik burun vs gibi özelliklere sahip  olan kadınlardı. Artık günümüzde uzun boylu kadın olmak bir ayrıcalık sayılıyor. Çünkü uzun boylu kadın çok az. Uzun boylu kadınlar diğer kadınlara  göre bir tık daha önde her şeyde  Ne giyse yakışıyor.  Hele ki yüzü de güzelse miss :)  Erkekler yanlarında manken gibi kız görmekten oldukça keyif alıyor.
Suslu Kiz Puan1830
Ah tatlım çok haklısın bizde  ilgiden sıkılıyoruz. Boyum 1.76 hangi ortama girersem gireyim ilgi bana odaklanıyor.  :) Allah vergisi...
Leyla Puan680
Uzun boylu kadınlar kısa kadınlara göre daha özgüvenli ve kendinden emin gözükürler, duruşları bile erkekleri etkilemeye yeter. Ben buna dikkat ettim  gerçekten :))))
Yaren Puan680
Kadın dediğin biraz balık etli olur ya :))  Boşver sırık olup napçaz.
Bluemoons Puan140
Yok ya uzun olmasına gerek yok 160-165 kızlar daha iyiler :D

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.