Orgazm Taklidi Yapmak Kadının Suçu mu?

Selam kızlar, bir çok kadının orgazm olmadan seks hayatı  geçirdiği  kaçınılmaz. Peki bunun altında ne gibi sorunlar yatıyor olabilir onları sizlerle tartışmak istedim. Kadının mutlu bir seks hayatı geçirememesinin altında yatan sorunlar sizce ne olabilir bu sorunların üstesinden nasıl gelinir?

3 Cevap

Sukufe Puan2510
Tabi ki suç değil. Bence bu durum bayanın partneri ile alakalı bir durumda olabilir. Utanabilir, kendini rahat bırakamıyor olabilir.  Bu tarz eksikliğinin olduğunu söyleyince partneri tarafından  terslenme korkusu olduğu için  söyleyemiyor olabilir.  Çözüm olarak  bir uzmana başvurmalarında yarar var.
Hilal Puan2610
Suç olarak değerlendirmek yanlış olur bence.  Eksiklik desek daha doğu olur. Kadının çocukluğundan kalma sorunlar olabilir. Kişisel sorunlar orgazm olmasına neden olabilir. Ama bir çok neden de eşler tarafından kaynaklanıyor. Benim düşüncem bu yönde. Bazı eşler hep kendilerini düşünüyor  kendilerini tatmin etme çabasında, karısını düşünen yok :)
Zehra Puan2920
Bence suç! Neden mi? Çnkü orgazm taklidi yaparak kendisini mutsuz etmekten başka bir işe yaramıyor. Bu sorununu ilk önce kendi içerisinde çözmeli daha sonra eşiyle oda olmadı uzman bir doktordan destek almalı.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.