Preseed'le hamile kalanlar ve preseed kullananlar

Pre-Seed  kullanıp hamile kalan varmı? İnternette bir çok yorum okudum ama sizinde görüşlerinizi almak istedim..

5 Cevap

Samanaly11 Puan1200
Ben okudum farklı araştırmalarda yaptım hamile kalanları duydum umarım her isteyen hamile kalıp bebek sahibi olsun ALLAH yardımcısı olsun herkesin.
Tadya Puan7190
Geçenlerde haberlere de çıkmıştı. Yurt dışından getiriliyormuş. Kutunun içerisinde 6 adet tüp varmış ve  ilişkiye girmeden 15 dk önce bu tüpleri açıp vajinandan içeriye döküyormuşsun. Bu sayede tembel spermler harekete geçiriyor ve spermlerin yumurtalıklara ulaşmasına yardımcı oluyormuş. Tedavi edici bir ürün değil. Sadece döllenmeye yardımcı olan bir jel. Tüp bebek denemeden  önce bu  doğal yöntemin uygulanmasını tavsiye ediyorlar.  Çoğu forumları gezdim bende ama Pre-Seed  ile hamile kaldım diyenleri göremedim.Henüz uygulama aşamasında olan bayanlarla karşılaştım. İlk ayda hemen hamile kalınmayabilir tüpleri bitirmek lazım diye bir çok yazı gördüm. Satın alma konusunda da eczane depoları ile anlaşmalar yapmışlar ve eczanenizden  getirip getiremeyeceğini öğrenebilirsiniz.  Fiyatı 139TL olarak biliniyor. Bunun dışında eczaneden bulamazsanız  Pre-Seed  resmi sitesi üzerinden online sipariş verebilirsiniz.  Allah rast getirsin kızlar.
Sukufe Puan2510
Aa ilk defa duydum aklımızda bulunsun. Bebek isteyenler için yeni bir umut olabilir. İlaç değil sanıyorum sadece  jelmiş yan etkisi de olmaz.
Suslu Kiz Puan1830
Bende duymuştum bu jel'i ama kullanan bir tanıdığım olmadı.
caksu Puan2540
Benim arkadaşım bu ürün ile ilk sipariş ettigi kutu bitiminde hamile kaldı evliliginin 6. senesındeydı bebek istiyorlardı hiç umudu kalmamıştı artık  bebek mucize gibi gercekleşti :) Eczane den degilde internette baya bir site araştırıp iletişime gectiğini biliyorum...Kendim kullanmadıgım ıcın detaylı bılmıyorum ama konustgmuz kadarıyla hıcbır yanetkisinin olmadıgından eminim!  İlaç olmadıgı ıcın zararlı hıcbır yan etkisinin olmamasıda cok guzel tabi .Bebiş isteyenlerin  denemesini tavsiye edebilecegim bir ürün arkadasım yatıp kalkıp bu ürüne dua edıyor.Aktif gittiginiz bir doktorunuz varsa ilk bir ona danışmakta fayda olabilir :) umarım bebeginiz vakitlice gelir !!!

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.