5 Günde 5 Kilo diyetini uygulayalım mı?

Bu diyeti uygulayan varmı uygulayalımmı?

1. GÜN
Diyetin ilk gününde sadece haşlanmış patates tüketeceğiz. Tüm öğünlerde sabah, öğle ve akşam haşlanmış patates tüketeceğiz. Patateslere baharat dışında mümkünse bir şey ilave etmeyin. (Baharat'ta koymazsanız daha hızlı zayıflayabilirsiniz.) Tuz kullanmayın.

2.GÜN
Diyetimizin sebze günüdür. Bugün dilediğimiz kadar sebze tüketebiliriz. İsterseniz salata hazırlayabilirsiniz ve sabah, öğle, akşam 3 öğünün dışında da sebze tüketebilirsiniz. Fakat sebzelere yağ ve tuz katmayınız.

3.GÜN
Bu diyette ilk 2 gün zorlasa da diyetimize devam ederek 5 günde 5 kilo vermemiz mümkün olacaktır. Bugün diyetimizin et günüdür ve et yiyerek enerji toplamamız gerekmektedir. 3 öğün et yemekteyiz. Etler haşlama ya da ızgara olmalıdır. Her öğünde birer porsiyon olmak üzere kesinlikle tuzsuz ve yağsız olarak tüketmemiz gerekmektedir.

4.GÜN
Diyetimizin meyve günüdür. Bugün sadece meyve tüketmekteyiz. Bugün muz hariç tüm meyveleri tüketebilirsiniz. Meyveyi doyana kadar yiyebilirsiniz, ancak doyuma ulaştıktan sonra zevk için meyve kesinlikle tüketmeyiniz.

5.GÜN
Bugün sadece yumurta tüketeceğiz. Sabah 3 adet yumurtayı haşlama olarak tüketmeliyiz. Öğle ve akşam ise 2 şer yumurtayı isterseniz tavada pişirerek yiyebilirsiniz.

5 Cevap

adela_19 Puan980
Benim uygulayan arkadaşlarım var başarılı oldular... Her şey kafada bitiyor kararlı olursanız kilolarınızdan kurtulursunuz.
Clkk Puan1050
Gerçekten harika bir diyet ben kendim zayıfım ama annemin kilo sorunu vardı ona uyguladık 10 kilo hatta daha fazlasını verdi..

Ama her bunye kaldırırmı bunu bilemiyorz en iyisi doktor kontrolunde yapın bu işlemi.
Epkem Puan3570
Bende uygulayacagım sanırım ama her defasında yrıda bırakıyorum ve verdiğim kilonun fazlasını alıyorum
ee_eda27 Puan140
güçlü bir diyet mi ki
HaleSozluk Puan380
ben birçok diyet denedim ama he sonrasında fazlasıyla aldım geri :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.