Bombax Gerçekten Kilo Aldırıyor mu?

Selam kızlar, ben genel olarak çok zayıfım biraz kilo almak istiyorum. Giydiğim üzerime yakışmıyor, bedenime göre kıyafet bulamıyorum,  aldığım her kıyafetin kesin kenarından köşesinden  daraltmalar yapıyorum. Bir tanıdığımızdan bombax kilo aldırır diye duymuştum ama neticesi hakkında bir bilgim yok. Aramızda bombax kullanan varsa benimle fikirlerini paylaşabilir mi? Yan etkisi var mı? veya gerçekten kilo aldırıyor mu bilmek istiyorum.  Hoşçakalın! =)

6 Cevap

Leyla Puan680
Mehaba,  bombax'ı ben kullandım. Bitkisel bir kür. Günde iki kez içiyordum.  Kilo aldırıyor mu dersen evet 3-5 kilo almıştım.  1 kutu en az 2 kilo aldırıyor zaten ama devam edersen bu karışıma bünye bir süre sonra alışıyor ve etki etmemeye başlıyor. 52 Kiloydum ben 59 olmuştum. Ama 2,5 kutu bombax içtim.  Aktarcılarda var zaten 25 TL alıyordum. Tavsiye ederim faydasını gördüm ben :)
Ozo Puan2200
Bombax bitkisel bir karışım tatlım, bünyeye göre değişiklik gösteriyor. O, 2-3 kilo alır sen 1 kilo alırsın ama kesin faydasını görürsün.  Bende biraz kullanmıştım.  Yan etkisi olarak sana şunu söyleyebilirim. Kabızlık yaptı. Zaten kutunun üzerinde yan etkileri yazıyor oradan göz atabilirsin. Erkekler bile bu ürünü çok alıyorlarmış, aktarcının yalancısıyım :)
Ela Puan2890
Selam kızlar naberrr ? :) Bence Şukufecim, ilk olarak sen bir doktora git. Kilo alamama nedenlerin farklı olabilir.. Örneğin , tioit bezlerin hızlı çalışıyordur ondan alamıyorda olabilirsin. İhtimalleri düşünmek lazım. Aldığın o bitkisel kür belki sende kötü bir etki yapacak bilemezsin ki. Sağlığın açısından endişelencek birşey yok ise bitkisel yollara başvurabilirsin tabiki. Türk milleti, aktarcıdan derdine deva bulmayı sever bende dahil, yanlış anlaşılmasın :)
Aleyna Puan1470
Bombax candır kızlar :) En sevdiğim kilo aldırıcı  ürünlerinden biri.  Ama arkadaşın dediği doğru ilk 1 kutu çok etkili oluyor. Devamlılık yaparsanız aynı kiloda kalabilirsiniz.  Benim tüylerimde  biraz çoğalma olmuştu.  :(  Biyeri düzeltirken başka bir yerimi bozdum :) Yan etkileri arasında kıllanma da yazıyor.  Ee çare tükenmez bende tüy sarartıcı alıp tüylerime sürüyorum. :)
Sukufe Puan2510
Kızlar çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :)  Bombax kilo aldırıyor tezi doğrulandı.  Fakat yan etkileri konusunda tereddütlerim var. Ya bende de  kıllanma yaparsa :) aman tanrım! :)  Ben bir kez daha düşüneyim bombax kullanmayı... :/
Tadya Puan7190
Nasıl içildiği konusunda kimse birşey belirtmemiş :)  Arkadaşım, meyve suyuna 1 tatlı kaşığı bombaxı karıştırıp içiyordu. Yoğurtla ve suyla tam bir felaket olduğunu söylemişti. :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.