Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Selam kızlar, saç kreminin nasıl kullanacağı konusunda doğru bilginiz var mı acaba? Biri diplerine kadar sür diyor birileri  sadece saç uçlarına sürmen gerekiyor diyor. Ben anlamadım doğrusu :)  Hangisi daha doğru? Cevaplarınızı bekliyorum... :)

6 Cevap

Aleyna Puan1470
Elacım benim bildiğim ve uyguladığım tek şey, şampuan kadar fazla sürmemek ve sadece saç uçlarına sürmek.  Çok fazla sürdüğün krem sürdüğün zamanda saçlara zararı var bi göz kararı diyelim. :)
Zehra Puan2920
Tatlım bende saçlarımı yıkadıktan sonra başım aşağıya bakacak şekilde eğiliyorum ve  saç kremini sadece saç uçlarıma sürüyorum. Saç diplerine temas etmeyecek.  Unutma saç kremi arındırıcı özellikte değil sadece yumuşatır. :)
Ozo Puan2200
Arkadaşım, saç diplerine sakın sürme saçlarında daha çabuk yağlanma ve dökülmeler görülür. Saçlarına zarar verir. Sen sadece  saç uçlarına sür ve oda  çok değil.  Kremsi özellikte olduğu için saça zarar verme olasılığıda yüksek.  Kremi az sür ve sonuçlarını gör derim :)
Ela Puan2890
Saç uçlarıma sürüyorum genelde bende ama bazen tepeme de sürüyorum :)  Demekki çabuk yağlanma ondan oluyor. Bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim kızlar :) Sonuç olarak; saç uçları ve az miktarda saçlarımıza uyguluyoruz.
http://www.termalkaplicaotelleri.org/281/bb-sac-kremi.html link saç kremleri hakkında bilgi alabilirsiniz
AblaSoruyor Puan460
http://www.ablasoruyor.com sitesine üye oldum çok güzel ya

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.