Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kızlar kızlar nasılsınız :) Kaş kalemi kullanmak istiyorum. Kaşlarımın başları seyrek oraları doldurmak için kaş kalemi alacağım. Kullandığınız kaş kalemi var mı ve nasıl kullanıldığını bilenler varsa bana  yardımcı olursa sevinirim. İyi günler...

4 Cevap

Ozo Puan2200
Merhaba canım, ben avonun yeni çıkardığı kaş kalemlerinden aldım. Ucu tırnaklı tarak gibi çok kolay uygulanıyor memnun kaldım. Tavsiye ederim. :) (10-15 TL falandı fiyatı sanırm)
Zehra Puan2920
Ben kaş kalemini sadece özel günlerde kullanıyorum canım. Ben ilk önce güzelde kaşlarımı tarıyorum. Kaş tarağı ile. Ardından boşluklar ortaya çıkıyor zaten, kaş kalemini yatay tutarak  boşlukları doldurmaya başlıyorum.  O bana yeterli oluyor. Daha belirgin birşey istiyorsan üzerine kaş farı sürebilirsin. :)
Aleyna Puan1470
Bende kaş rımelini tavsiye ederim tatlım :) Oda kaşları belirginleştirip, soluk olan kaş başlarının koyu görünmesini sağlıyor.
Puan0
Kaşın için doğru rengi bul
Kaşının tonundan bir iki ton açık bir kaş ürünü kullanarak, görünümünün doğallığını koru.

Boşluklara dikkat et
Kaşlarınızı şekillendirmek demek, kaşınızı baştan sona boyamak demek değil. Bunun yerine kaşlarının arasındaki boşlukları doldurmalısın.

Kavise odaklan
En çok belirginliği kaşının kavis kısmında yapmalısın, kaşının bu en yüksek noktasını vurgulayarak, yüz şekline uygun bir stil uygula.

İki renk kullanmaktan korkma
Kaşını şekillendirirken iki farklı ton kullanmak en doğal sonuçlara ulaşmanı sağlayacak.

Fırçayla dağıt
Başlangıç için, kaşlarını dışa doğru fırçala. Daha sonra fırçayla uyguladığın ürünü dağıtarak, keskin çizgilerin doğallaşmasını sağla.

Kaş jeli kullan
Kaş jelleri kaşlarının şeklini gün boyu dağılmada korumayı sağlar, böylece stilin sabahtan akşama kadar aynı kalır. Kaş waxları ise bir diğer seçenek.

Şeklini ortaya çıkar
Kalın ve stil sahibi kaşlarını belirginleştirmek için alt kısmına aydınlatıcı uygulamayı unutma.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.