Evcil Hayvan Almak İstiyorum. Kedi mi, Kuş mu?

Evcil bir hayvan almak istiyorum kararsız kaldım kuşmu alsam kedimi

3 Cevap

zamansizlar Puan690
Kedi veya kuş olabilir balık ta tercih edebilirsin:)
Tadya Puan7190
Evde kuş daha iyi oluyor. Yerin varsa kedi de olabilir tabi. Ama benim favorim köpek :) Benim köpeğim, hamsterim bir de muhabbet kuşum var.
caksu Puan2540
ikisinin bakımı ,yaşayışı,verdiği haz yaşanan paylaşımlar baya bır fark var aslında :D
 sorumluluklarını bılen biriysen ve aktif olarak ılgılenmek ve  senınle ılgılenen bır canlı ile bırlıkte yaşamak ıstıyorsan kesinlikle kedi almalısın ..!!!! kedinin kuşa göre cok daha fazla sorunu olabılıyor eve zarar vermek,tüy dokmek, tatile gittiginde onu rahatca goturememek vs.. gibi ama yaşadıgınız dostluk paha biçilemez olucaktır :)   biraz maddi boyutuda var tabi... kedi kuşa göre masraflı olucaktır bir hayli ... maddi ve manevi yonden  son kez bir gözden gecır  derim ... alacagın karar hem senın hem onun hayatını etkıleyecektır ....  Ben kedici biriyim  olumlu yonlerınden cok olumsuzları sıraladım sana ama ilk başta olumsuz yönleri sende kabul görürse  zaten aldıgında senin icin sorunsuz bir pet edinmiş olursun :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.