14 Şubatta Sevgiliye Ne Alınır?

Selam kızlar, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgilimize ne alsak acaba? Parfüm demeyin bayılırım vallaha :) Yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum. 

2 Cevap

Zehra Puan2920
14 Şubatta çok güzel konserler oluyor. Hem eğlenirsiniz hem de farklılık olur :)
caksu Puan2540
Kızlar vallaha bu hedıye olayı bıraz fazla abartılıyor hıcbırsey yapmayın demıyorum kesinlikle  ama güzel ve özenli yenilen bır yemek bırbırınıze ayırılan duyarlı ve duygusal bır zaman dılımı bence herseye bedel .! ama bu tüketim toplumu bizi bu hale getırdı bıraz artık hedıye olaylarıda alıskanlık haline geldi :) öyle eli boş boşda olmuyor yaaa... dıyorsanız  yıne bırlıkte keyıf alabılecegnız aktıvıtelere yonelin derim artık erkege kravat parfum kıza ayıcık gül alma devri bitti :)  zehra iyi bır fıkır vermiiş ıllaha o geceye aıt bır bılette olmak zorunda degıl  ilerleyen zamanlarda sevgılınızın sevdiği  gıtmek ıstedıgı bır konser tıyatro vs... var ise  bıletını o gece hedıye olarak ona verebılırsınız.... gıtmek ıstedgnız aktivite sehır dısındaysa  maddi durumunuz el verıyorsa ucak bıletı ıle bırlıkte  tek bır zarfdada verilebilir ;)
kutu hazırlamak klasik ama ıyı bır taktıktır  ıcıne bırden fazla ürün koymakda ıyı oluyor bırını sevmese ıllaha bırını sever :D ( ki onun ıcın ugrasmanızı görmesı kafiii görmuyosa ay bırakın gıtsın ondan sevgılı olmaz :D )
seyahati sevıyorsa bır tura yer ayırtmanız...
zor begenen bırıyse sevdigi bır magazadan hedıye kartı satın almanız(özel gunlerde cıkartıyorlar para yukluyorsnz karta) güzel olabilir .... düşün düşün zor buluyor ınsan :D yıne en ıyisi siz bılıceksınız sevgılınızı bız edgıl kendınız en ıyı tanıyorsunuz :D

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.