Güvenli Çocuk Oyun Siteleri Hangileri?

Merhabalar, çocuklarımız için güvenilir sitede oyun oynamaları benim için çok önemli. Sanıyorum sizin içinde öyledir. O yüzden bu konu başlığını açıyorum. Çocuğunuzu oynattığınız  ve siteyi takip ettiğiniz bir oyun sitesi var mı?  Var ise benimle paylaşmanızı rica ediyorum. :) Teşekkürler.

 

5 Cevap

Hilal Puan2610
Benim ufaklık www.tadya.com  sitesinde oyun oynuyor canım. Oldukça güzel bir site. Ben şahsen siteyide  takip ediyorum. Gözün kapalı orada çocukların zaman geçirebilir.
Yaren Puan680
Benim oğlum www.oyuncini.com 'da oyun oynuyor. Orada da güzel oyunlar var ve site sağlam. Açık saçık oyunlar yok sadece çocuklara yönelik.  Başarılı bir çocuk sitesi bende onu tavsiye ederim.
Ela Puan2890
Benim kuzularımda bu iki sitede oyun oynuyor. Bunun dışında bir de www.oyunuoyna.com var orda da oyun oynuyor. Aynı firmanın sitesi galiba. Sektörde 1 numara. :)
Su Puan930
Hilal sana katlıyorum Tadyaya benim kızım da bayılıyor. Sitesinin dışında telefon ve tabletlerde tadyayı oynuyor. Face sayfası da oldukça güzel. :)
Tadya Puan7190
Teşekkürler kızlar :) Hemen incelemeye başlıyorum.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.