Tozlu Giyim Nasıl? Sizce Güvenilir mi?

Merhaba arkadaşlar, bu aralar her yerde Tozlu.com'un reklamları dönüyor. Merak edip sitesine girdim ve bir çok ürünle karşılaştım. Acaba güvenilir bir alışveriş sitesi mi?  Daha önce bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar var ise  yorumlarını bekliyorum :)

12 Cevap

Ela Puan2890
Tadyacım, ben bir kaç kez alışveriş yaptım bir sorun ile karşılaşmadım. Ürünleri gerçekten çok ucuz.  Sende alışveriş yapabilirsin.
Sukufe Puan2510
Firma bizim burda Samsunda :) Ben ne sipariş verirsem ertesi gün elimde oluyor :)  Şanslıyım :)  Güvenilir bir alışveriş sitesi :)
Suslu Kiz Puan1830
Ben sitenin ilk açıldığı dönemi biliyorum oldukça kötüydü. Site tasarımı ürünler çok azdı falan ama artık kendini aştı :) Çok fazla ürün var.  Bende bi kez alışveriş yaptım bi sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
Hilal Puan2610
Bence güzel ben seviyorum. Kargoda bir sıkıntı da yok. Söylenen tarihte elime ulaşıyor.  Aksi bir durum olduğunda hemen  arayıp bilgilendiriyorlar. Titizlikle çalışıyorlar diyebilirim.
Leyla Puan680
Trendyoldan sonra ikinci alışveriş sitem olarak söyleyebilirim. :) Ürünler ucuz.  Bazıları evet heryerde var ama bazılarda farklı oluyor. Sürekli takipteyim :)
Aleyna Puan1470
Ürünlerin teslimi 7 gün falan arkadaşım. Ellerinde olduğu zaman hemen gönderiyorlar. Yoksa arayıp bilgi veriyorlar. Ama genel anlamda sıkıntılı bir firma değil onu söyleyebilirim. Ben özellikle gömlek alıyorum. Hepsi süper :) Ee bide parasına göre muamele var :) Çok ucuz bişi alırsan belki kumaşı kötü falan gelebilir.
Yaren Puan680
Tozlu.com da dediğiniz gibi ürün çok ve fiyat uygun :) Bende elbise almıştım geçen ay.  3. iş gününde elime ulaştı.  Tavsiye ederim canım.
Tadya Puan7190
Vooov :) Harika yorumlar paylaşmışsınız kızlar. Bende o zaman beğendiğim ürünleri  alayım. İçimi rahatlattınız teşekkür ederim.
Su Puan930
Keyifli alışverişler Tadya :) Alışveriş sonunda gelen ürün hakkında ve teslimatı konusunda bize de haber ver :)

Tadya yorumlandı 5 Şubat 2015

Tamam canım :)
hayalkeksin Puan220
bana  göre güvenilir hep ordan yaparım alışverişimi sizede tavsiye ederim..

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.