Gerdek gecesinden korkuyorum ne yapmalıyım?

Selam kızlar, her genç kızın korkulu rüyası sanırım o ilk gece. Bende o korkanlar arasındayım.   O gece, ne yapsam rahatlarım,  bana tecrübelerinizi  anlatırsanız belki içim rahatlar. Çok acıyor mu? Kan geliyor diyorlar doğru mu? Beni kan tutuyor zaten :) Aman Allahım ya!!!!  Ya hırçınlaşırsam eşimi sinir edersem! Off! Kafamda deli sorular...

10 Cevap

Sukufe Puan2510
Ben sana jel öneririm canım. O acıtmadan ilişkiye girmenize yardımcı olur. Kızlık zarının bozulduğunda kan biraz gelebilir korkma. Şaldır şaldır değil korkma. Görünümlük gibi düşün. Sevdiğinlesin sonuçta rahat ol :)
Suslu Kiz Puan1830
Off bende çok korkuyordum. :)  Kendini kastığında o durumda daha çok acır. Jel bende denedim faydası oluyor. Eczanelerden alabilirsin ucuz birşey zaten. Oda olmadı krem sürün. :) Sakin ol!
Zehra Puan2920
İlk ilişkiden sonra bazen kan gelmez o kişinin kızlık zarıyla ilgili bir durumdur. Kan gelmezse de evhamlanma :) Esnek olabilme ihtimali var. Kendini rahat bıraktığında  acı hissetmezsin. Ama alışana kadar 3-5 ay geçiyor. :)
Aleyna Puan1470
Korku olarak nitelendirme ya! :) Hayat bunun üzerine kurulu. İlk başta zorluk çekersin ama sonrasında tadını aldığında hep istersin :) hehhehe!
Ozo Puan2200
Kendini o şekilde şartlama. O gece hem sen kasılırsın hem de eşin. Rahat olmaya çalış bence :)  Ee acıyor tabi biraz ona yapçak birşey yok.  Aşılmıcak birşey değil ama :)
Su Puan930
Biraz alkol al :)
Tadya Puan7190
Evlenmeden önce her genç kızın psikoloğa gitmesini tavsiye ederim. Çok yardımcı oluyorlar. Hep etrafımızdaki insanlar  ilk gece için bizi korkutuyor Ay şöyle ay böyle diye. Evet öyle ama söyleme kız korkuyor zaten :)
caksu Puan2540
İlk gece için rahat olman gerekiyor ... istekli bir ön sevişme yeterince ıslanmanı sağlayacaktır.Islaklık vajinanın kaygan olmasını sağlıyacagından emin ol abartıldığı kadar acı çekmeyeceksin :)... buna psikolojık olarkda kendini hazırla hazır hissetmiyorsan bunu eşine sözel olarak belirt zoraki birleşmeler hem duygusal çöküntülere hemde birleşirken ve birleşme sonrası vajinal agrılara (acılara) neden olabilir ..Çok büyütülecek birşey degil :D acı dan cok daha sonra bunun keyif vericek bir durum olduğuna odaklan... kan olayıda %90 kadında olmuyor yada hatrı sayılır derecede oluyor bu esnek olup olmamana bağlı.Kan olmaz ise bir sorun olmadıgnı bil  sadece aşırı kanamalar risklidir (bunu aklından cıkarma ) .... Seks  çift arasında mükemmel bir birliktelik (aklında bunu acıyacakmı ,ilişkiye girebilecekmiyim diye kirletme) akışına bırak herşey kendiliğinden gelişecektir!!!
hayalkeksin Puan220
bende çok korkuyorum ama girmekte isitiyorum ilişkiye :)
ebru Puan160
ay çok korkuyorum ben  kızlar awa grmk istiyorum :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.