İnstagram'dan alışveriş yapıyor musunuz?

Malum artık alışverişlerimizin çoğunu  internet sitelerinden yapıyoruz.  Kıyafet olsun aksesuar olsun ev gereçleri falan birşey alacağımız zaman hemen internetteki  fiyatlarını araştırıyoruz. Bende alışveriş sitelerinden  çok şey alıyorum. Şimdi ise instagrama sardım. Harika butikler var ve fiyatlarıda çok ucuz :) Sizde alışveriş yapıyorsanız  hangi butiklerden alıyorsunuz merak ettim :)

8 Cevap

Tadya Puan7190
İnstagramdan abla_com'u takip etmeyi de unutmayın :)
Leyla Puan680
Ooo instagram  ticarete dökülmüş valla :)  Nere baksam butik görüyorum. Dediğiniz gibi ürünlerin fiyatları ucuz. Ben  geçenlerde saat aldım şu bilekliklerle kombin yapılanlardan 25 TL di. Kapıda ödeme falan memnun kaldım ya :)
Tadya Puan7190
Bende çanta aldım 25 TL'ye :) Kalitesi güzel çıktı.
Zehra Puan2920
Yaşasınnn instagram :) Ben bir sürü kazak, tayt aldım. Ama hangi butik olduğunu hatırlamıyorum. Whatsapptan iletişime geçip siliyorum. Bende  memnun kaldım ayrıca fiyatlarda dediğiniz uygun. Ben alışveriş yapmaya devam edeceğim :)
Hilal Puan2610
Ben oradaki abiye elbiselere  bayılıyorum ya trendyoldaki elbiseler falan onların eline düşmüş. 20-30 TL az fiyatı hemde. Kargo teslimatında sorun yaşanmııyor sanırım.
Sukufe Puan2510
Genelde ptt kargo ile anlaşmalı gönderi yapıyorlar. En uygun ptt kargo 7 TL.  Ama ptt kargo diğer kargo firmalarına göre biraz ağır çalışıyor. Benimde ürünüm sipariş verdiğim günün ertesi gönderildi. 4 günü buldu elime ulaşması.
Ela Puan2890
Ben açıkçası takipçisi az olan satıcılardan alışveriş  yapmıyorum .Takipçisi çok ve profilinde baya ürün olan  butiklere  daha çok güveniyorum.  Dediğiniz gibi  sırf ticarete dökmüş insanlar orayı :) Bizde faydalanıyoruz. Teşekkürler instagram. :)
caksu Puan2540
instagramı hıc kullanmadım ama arkadaşlarımadn görüyorum alışveriş yapanlar var bildigim kadarıyla fiyatlarda uygun tercıh edilsin diye ama watsaptan bana ugrastırıcı gelıyor kızlar bilindik siteleri yada zebramoyu tercih edıyorum ..

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.